Јелка на мало другачији начин у нашој школи

Дошло је време да окитимо јелку у  холу наше школе. Али ове године смо решили да то буде мало другачије. Уместо стандардне јелке коју сваке године само окитимо, договорили смо се да јелку направимо сами. Наставница енглеског језика Маја Алмажан је предложила својим ђацима (7-1) да направе јелку од пластичних флаша. Ангажовани су били ученици сва три седма разреда заједно са својим одељенским старешинама. Сви су донели пластичне флаше ,а ученици 7-1 су са својом разредном наставницом Мајом на ЧОС-у разрадили цео план и поделили задужења. Свако је добио неки задатак јер је тимски  рад најважнији.  Направили су конструкцију од картона, почели да сортирају флаше, ређају и лепе. На крају су залепљени папирићи са новогодишњим жељама и честиткама. Кад дође време да се јелка раскити, пластичне флаше ћемо искористити за рециклажу.

наставница Маја Алмажан