Награда за наставника Јована Ђорђевића!

Министарство трговине, туризма и телекомуникација донело је одлуку о избору радова који се награђују на наградном конкурсу „Дигитални час“ у школској 2018/2019. години.

Поводом конкурса пријављено је 375 радова, од којих је 51 рад одабран за награду, и то: 17 радова у области математике, рачунарства, информатике и техничког образовања, 17 радова у области друштвених наука, уметности и спорта, и 17 радова у области природних наука ( преузетo са http://mtt.gov.rs/vesti/rezultati-nagradnog-konkursa-digitalni-cas-u-skolskoj-2018-2019-godini/).

Јован Ђорђевић, наставник који у нашој школи предаје технику и технологију тј. техничко и информатичко образовање, освојио је, по други пут, 3. награду на поменутом конкурсу, а ове године са наставном јединицом – Израда пројекта „Безбедност на интернету“.

Честитамо наставнику Јовану на овом изузетном успеху, као и на спремности да се континуирано усавршава и унапређује наставни процес у нашој школи.