„Ђурини“ ђаци прваци

Нову генерацију ђака наше школе дочекали смо 1. септембра у школском дворишту. Најмлађе ученике је поздравила директорка Весна Сакелшек, учитељице Зорица Трифунов, Зорица Јешић, Весна Лугоња и наставница енглеског језика Сандра Палатинуш.

Ђаци су након пријема, поштујући предвиђену дистанцу и носећи заштитне маске, отишли до својих учионица где су им учитељице уручиле поклоне –  торбе и школски прибор прваци су добили од Града, а „Ђура“ их је обрадовала поклон распоредом и нотесом. Тога дана смо сви заједно, а свако у својој учионици и на своме месту, послушали путем школског разгласа Добродошлицу коју је за њих говорио Павле Миличић.

ОШ „Ђура Јакшић“ је у нову школску годину закорачила оснажена за шездесет и осам ђака првака, који су већ прве радне недеље показали да знају шта је одговорно понашање и поштовање нових правила понашања …