Награде Средњобанатског округа најуспешнијим ученицима

Најуспешнијим основцима и средњошколцима у протеклој школској години уручена су признања за остварене резултате на републичким такмичењима. Свечаном пријему у Барокној сали Градске куће, 19. јуна, присуствовало је стотину и четворо ученика, из шеснаест основних и седам средњих школа, у пратњи наставника ментора. Са поносом истичемо са су се међу њима нашли и ученици наше школе: Ђорђе Крстић из одељења VII/2 са наставником Миодрагом Мијатовим, Немања Ристић из IV/1, са учитељицом Наташом Станић, док ученица Сташа Алексић из II/2 и учитељица Соња Вујаковић нису биле у прилици да присуствују, мада су се и њохова имена нашла међу најуспешнијима. Нашој ученици Александри Каруовић, из одељења VII/2, накнадно ће бити уручено признање и награда за постигнут успех.

Госте су дочекали начелница Округа Снежана Вучуревић, градоначелник Зрењанина Чедомир Јањић, председник Општине Сечањ, Предраг Рађеновић и начелник Школске управе за Банат, Милан Бојанић. Домаћини пријема су истакли важност оваквих сусрета којим се указује поштовање за уложен труд и остварене резултате наших ученика.