У сусрет Новој години – боравак

Учитељица Надица Жеравица и ученици првог и другог разреда који похађају школски боравак, одржали су приредбу поводом предстојећих празника. Ученици су ликове бирали сами, а на основу њиховог избора, учитељица је осмислила драмски текст. Према њеним речима, на представи је било присутно 24 ученика који похађају боравак у релативно специфичним условима, па су се неки међу њима тек сада упознали. Родитељима ће бити достављени снимци представе, како би, и без присуства, могли пропратити наступ свог детета. На пролеће је у плану рад на још једној представи, а до тада, у нади да ће њено извођење бити могуће реализовати на већој сцени у присуству публике, учитељица Надица и њени ђаци нам, уз фотографије својих активности, шаљу велики поздрав и најлеше жеље за предстојеће празнике.