„Ми то радимо најбоље“

У понедељак 10. јуна у великој сали Културног центра зрењанинске основне школе представиле су свој сценско-музички рад у оквиру манифестације „Ми то радимо најбоље“. Наша школа се представила кроз три музичке тачке. Ученице VII 2 разреда Дина, Јасмина и две Јелене одушевиле су публику својим необичним ритмичко-музичким наступом „са чашама“. Слободан, Милош (VII 2) и Срђан VIII 1), наши познати гитаристи, показали су публици у великој сали Културног центра свој неоспорни музички таленат. Публици је вештину музицирања на клавиру представила и Биљана (VII 2). Ми смо као публика уживали у талентима  ученика наше школе и част нам је што смо им  снажним  аплаузима пружили подршку и показали им колико ценимо оно што раде.

Јована Тот VI 2