Успеси „Ђуриних“ ученика у школској 2020-2021. години

Наши ученици и наставници су у школској 2020-2021. години, у условима рада у којима је превенција од ширења коронавируса била примарна, успели да остваре запажене резултате на раличитим такмичењима. Њихове успехе смо пратили и бележили, а сада, поводом Дана школе, приказујемо у видео презентацији коју су припремили библиотекарка Светлана Бачулов, и наставник Дарко Станков, у оквиру тима за промоцију рада школе …

Они најбољи међу најбољим „Ђуриним“ такмичарима биће за свој успех награђени у понедељак 31. маја, када обележавамо Дан школе. За дванаест најуспешнијих такмичара у школској 2020-2021. години и за њихове наставнике-менторе, биће организована свечаност усклађена са епидемиолошком ситуацијом, у свечаној сали МЗ „Граднулица“, у 12 часова. Том приликом ће директорка школе, Весна Сакелшек, похвалити, наградити књигом и почастити најбоље „Ђурине“ такмичарe и њихове менторе за изузетне успехе које су успели да остваре у току ове школске године.

Овај унос је објављен под Актуелно, Маркетинг, Такмичења. Забележите сталну везу.