У сусрет Дану школе!

Драги ученици,

Пред нама је још један Дан школе који ћемо прославити радећи у ванредним околностима и поштујући превентивне мере заштите од ширења вируса. Позивамо вас да учествујете на школском конкурсу и допринесете да наш 31. мај прославимо садржајно и занимљиво.

ТЕМА КОНКУРСА: Зашто волим „Ђуру“ (Зашто је Ђура супер, нај, …)?

Циљ: реклама, флајер, постер, видео, џингл
Начин реализације: цртеж (руком или на рачунару), фотографија (обрађена у програму за обраду фотографија), видео, музика
Ограничења: видео и музика до 30 секунди

Своје радове можете слати на адресу библиотеке (biblioteka@osdjurajaksic.edu.rs) до 31. маја, a затим ће школска комисија (наставници – Јелена Гојсовић, Ивана Петричић, Соња Вујаковић, Дарко Станков и Јован Ђорђевић) изабрати оне најуспелије у две категорије (радови ученика првог циклуса, радови ученика другог циклуса), а Наставничко веће наградити 31. маја.

Верујемо да ћемо и овог 31. маја заједно створити једну богату страницу под називом ОШ „Ђура Јакшић“ Зрењанин.