Нове књиге у библиотеци – донација Министарства просвете

Министарство просвете, науке и технолошког развоја обезбедило је новчана средства за набавку књига за богаћење фонда школских библиотека на територији Републике Србије. Овога пута, средства у истом износу додељена су школама у току децембра месеца.

Средствима у износу од  10.000,00 динара обогатили смо фонд занимљивим насловима. Школа је избор књига вршила на основу објављене Листе изабраних публикација и у складу са сопственим потребама.

Врабац Џони, Детективи из ЗОО врта, Тајанствене потраге, Игор и Тара на ветру, Чарна и Несвет, Свако мора једном, Како се смеју девојчице, Водич за бољи успех у школи, Ко је био Волфганг Амадеус Моцарт, јесу само неки од наслова који ће ускоро моћи да се позајме из школске библиотеке …

Овај унос је објављен под Актуелно, Библиотека. Забележите сталну везу.