„Деци на дар, нестварна ствар“ – успех II1 на конкурсу

Ученици II1 и учитељица Марина Мајнерић су учествовали први пут на једном веома необичном и интересантном конкурсу Луткољубица Анита за израду уникатних лутака и креативни конкурс за децу Ниш, на Петом међународном ликовном конкурсу ,,Деци на дар, нестварна ствар“.

Задатак је био да деца нацртају нестварну ствар (по којој би се направила лутка), односно играчку коју би волели да добију или да некоме поклоне на дар за Нову годину. Играчка није требало да личи ни на једну која се може купити у продавници, већ је морала бити јединствена и уникатна. Ученици су морали да дају и опис те играчке: изглед, материјал, намена …

Ученица Неда Радановић је освојила за труд и оригиналност књигу „Сунчица и седам чаробница“, ученица Зара Замуровић медаљу за маштовитост, а учитељица Марина Мајнерић је похваљена за креативно менторство.

Честитамо!

Тим за маркетинг школе се захваљује учитељици Марини на сарадњи.

Овај унос је објављен под Актуелно, Маркетинг. Забележите сталну везу.