Дечија недеља у Јанковом Мосту

(5. X -11. X 2020)

Мото: “Подељена срећа, два пута је већа“

Дечија недеља се сваке године одржава у месецу октобру са циљем скретање пажње јавности на децу и младе, на дете као носиоца права, на потребе деце у породици, друштву и локалној заједници, на њихово право да одрастају у што бољим условима, на једнаке шансе за развој и остварење потенцијала.

Дечија недеља је ове године организована уз поштовање свих епидемиолошких мера, скромније него претходних година због ситуације изазване епидемијом COVID-19.

Активности које су реализоване у Јанковом Мосту у којима су учествовала деца из вртића и школе:

Понедељак – 5. X 2020-год.

• Упознавање деце са Дечијим правима
  • Цртање на бетону у школском дворишту

Уторак – 6. X 2020-год.

• Спортски дан

Среда 7. X 2020-год.

• Ликовна колонија:“Обојени свет детињства“ коју су организовали Румунски центар за демократске институције и људска права, где су учествовала сва деца из вртића и школе.

Четвртак 8. X 2020-год.

• Маскенбал

Петак 9. X 2020-год.

• Рециклирани материјал
  • Цртање темпером на стаклу, активност коју је снимила екипа Телевизије Нови Сад  2.

Тим за маркетинг школе се захваљује Анамариjи Шокарди на сарадњи!

Овај унос је објављен под Актуелно, Маркетинг. Забележите сталну везу.