Поклон књиге и дипломе за ученике IV3

Поводом успеха који су постигли прошле школске године на На Републичкој смотри „Дани ћирилице“, ученике IV3 учитељице Биљане Перин, сада су обрадовали поклони који су им пристигли од „Удружења дани ћирилице Баваниште“.

Подсећамо, на прошлогодишњој смотри која је организована под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја,  ученица Една Пинтер освојила је 3. награду у категорији вез –иницијал ,  а ученица  Милица Кеврешанов VI-2, 2. место вез –иницијал.

Групни рад ученика овог одељења (Илија Бјелић, Катарина Терзин, Анабела Деурић, Мина Ковач, Јелена Кеврешанов и Една Пинтер), у категорији вез –иницијал,  освојио је специјалну награду, а ученицима су сада, уз поклон књиге, стигле дипломе и специјална похвала за њихов заједнички успех који су постигли са учитељицом Биљаном Перин.