„Рециклажом штитимо природу“ – успех Хане Ковачевић и ученика II1

Ученици II1 и учитељица Марина Мајнерић су били веома активни и за време наставе на даљину прошле школске године. Учествовали су на разним конкурсима у оквиру Пројектне наставе. Маја 2020, фирма Наша рециклажа НС доо позвала је ученике Војводине да учествују на конкурсu на тему „Рециклажом штитимо природу“.

Рад Хане Ковачевић је ушао у најужи избор, у првих десет, и она је за свој успех од организатора конкурса и г. Милисава Витомира добила поклон, а остали другари који су учествовали: Бојана, Зара, Неда, Ана, Јован и Лука, добили су захвалницу.

Захвалницу за нашу школу је примила директор школе, Весна Сакелшек, која је честитала ученицима и учитељици на успеху и пожелела им да и даље нижу успехе у својим активностима.

Тим за маркетинг школе се захваљује учитељици Марини на сарадњи!