Уместо родитељског састанка за родитеље будућих првака

Поштовани родитељи будућих првака

Школска година која је за нама остаће нам у сећању као необична,другачија,у којој смо се онлајн дописивалии,слали информације,радили задатке,саветовали.

Драго нам је што су се стекли услови да психолошко-педагошка служба тестира Вашу децу при упису у први разред и да се бар ту ништа не разликује од претходних година. На тестирању сте добили повратну информацију о постигнућу , као и ономе на чему, евентуално, треба радити са Вашим дететом,  до поласка у школу.

Сам родитељски састанак, који је био уобичајен након тестирања Ваше деце, а наших будућих ученика, неће се одржати, јер би то подразумевало већи број особа у релативно малом, затвореном простору. Но, не желимо да Вас ускратимо за неке битне информације, које се, пре свега тичу, припреме деце за полазак у школу. Зато Вам их дајемо  преко сајта школе, у виду презентације. Надамо се да ће бити од користи у неким областима, а схватите је, пре свега као низ идеја како да квалитетно проведете лето са својим дететом.

Срећно, видимо се 1. Септембра у 8,00 у свечаној сали  Месне заједнице „Граднулица“

Психолошко- педагошка служба школе

Погледајте како да припремите своје дете за полазак у школу!