Обавештење у вези са уписом деце у први разред

Поштовани родитељи и други законски старатељи будућих првака

Захвални смо Вам на поверењу које сте нам указали уписом своје деце у нашу школу.

Све Ваше пријаве су евидентиране,без обзира на који начин су пристигле: телефонским путем, електронском поштом или путем портала е-Управа.

Документација која је потребна приликом уписа Вашег детета, биће прибављена од стране школе путем портала е-Управа (извод из матичне књиге рођених, потврда о пребивалишту, потврда о обављеном лекарском прегледу).Уколико је лекарски преглед урађен пре увођења ванредног стања, неопходно га је понети са собом приликом доласака са дететом на тестирање.Ако лекарски преглед није обављен, то ћете учинити у наредном периоду заказивањем термина у Школском диспанзеру.

Стручна служба наше школе ће Вас у наредном периоду контактирати и договорити термин за тестирање Вашег детета.

Тестирање деце за упис у први разред почиње 01. јуна текуће године.

Молимо Вас да приликом доласка у школу поштујете прописане превентивне мере безбедности на вирус Covid-19 како би заштитили себе и друге.

Са превентивним мерама се можете упознати на сајту наше школе.

Ако имате неких нејасноћа у вези са предстојећим активностима можете нас контактирати на емаил: prvacidjura@gmail.com  или на број телефона педагога школе, Бранке Јанчић  064 896-3-697

Чувајте себе и друге, останите здрави, до скорог виђења!

Добродошли!

Психолошко – педагошка служба школе

Овај унос је објављен под Актуелно, Обавештења. Забележите сталну везу.