Важно обавештење !

Драги родитељи будућих „првака“

Стручни сарадници наше школе од понедељка 18.  маја 2020.  године почињу испитивање психо-социјалне и емоционалне зрелости деце која крећу у први разред.  Сви родитељи који су уписали своје дете у нашу школу биће благовремено обавештени телефонским путем о терминима за тестирање.

С обзиром на епидемиолошку ситуацију и присуство вируса Covid-19 и даље у нашој средини,  Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело је смернице и протоколе који се односе на здравствене препоруке у установи у циљу заштите здравља и безбедности деце, родитеља и запослених. Спровођење препорука изискује њихову доследну примену како од стране запослених тако и од стране деце и родитеља, односно других законских заступника.

Ради Ваше и наше безбедности,  неопходно је обратити пажњу на следеће препоруке:

• Пре доласка у школу, родитељ је дужан да себи и детету измери температуру. У случају повишене температуре,  одложиће долазак  и о томе обавестити школу.
  • Приликом уласка у школу и родитељ и дете треба да:
      • носе маску
      • пређу преко дезобаријере за обућу
      • дезинфикују руке средством за дезинфекцију
      • држе дистанцу са запосленима од два метра
      • понесу флашицу са водом, папирне марамице

Добродошли!

Директор школе: Весна Сакелшек

Овај унос је објављен под Актуелно, Обавештења. Забележите сталну везу.