Обавештење од директора школе

Поштовани ученици и родитељи,
У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој тетиторији Републике Србије, која је ступила на снагу вечерас 15.03.2020.године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка 16.03.2020. године.
У току сутрашњег дана школе ће добити потребне информације и упутства за организовање и спровођење наставе на даљину, почевши од 17.03.2020.године (уторак). У данима који су пред нама Министарство просвете, науке и технолошког развоја ће пружити потребну помоћ школама, ученицима и њиховим родитељима да наставу на даљину организују, спроводе и прате на делотворан и ефикасан начин.
Заједничким напорима, добром координацијом и синхронизованим деловањем можемо допринети да се актуелна кризна ситуација предупреди и тиме ублаже њене последице.
Позивамо вас на посвећено деловање и одговорно поступање према себи и другима.
С поштовањем,
Министарство просвете, науке и технолошког развоја.

На сајту школе ће бити објављене све актуелне информације у вези са праћењем наставе. Ученици ће детаљна упутства добити од својих наставника.
Останите здрави!
Директор школе, Весна Сакелшек

Овај унос је објављен под Актуелно, Обавештења. Забележите сталну везу.