Нове књиге у школској библиотеци!

Министарство просвете, науке и технолошког развоја обезбедило је и ове године новчана средства за набавку књига за богаћење библиотечког фонда. Средства у различитим износима (утврђена на основу критеријума броја ученика школе и степена развијености јединице локалних самоуправа у којима се школе налазе) додељена су школама у току децембра месеца.

Наша школа, у оквиру ове донације, за обнову библиотечког фонда добила је средства у износу од  34.000,00 динара.  Школа је избор књига вршила на основу објављене Листе изабраних публикација и у складу са сопственим потребама.

Стигле су нам нове књиге које ће након извршене библиотечке обраде бити спремне за своје прве коринике ...

Списак наслова којима ове године обогаћујемо фонд школске библиотеке можете преузети  овде

СБ

Овај унос је објављен под Актуелно, Библиотека. Забележите сталну везу.