Рециклажа у II3

Месец  децембар у одељењу II3 учитељице Зоране Ракић, протекао је у активностима везаним за пројектну наставу на тему – РЕЦИКЛАЖА.  Ученици су најпре  истраживали о овој теми, а потом, на часовима ликовне културе,  правили плакате са еколошким порукама и  у форми стрипа указали на значај очувања животне околине.

Завршница пројекта одржана је 20. децембра, када је реализована радионица за родитеље ученика II3. Деца и родитељи су подједнако уживајући у овој креативној активности, заједничким снагама направили украсе од рециклираних материјала, и на крају, украсили новогодишњу јелку.

Рециклажа је обрађена и на часовима енглеског језика са наставницом Сандром Палатинуш, па је пројекат обухватио и међупредметно повезивање.

СБ