Чаролија празника – I1

Ученици I1 и учитељица Марина Мајнерић су весело кренули у реализацију свог другог пројекта у оквиру пројектне наставе-Чаролија празника.

Циљ пројекта је упознавање народних обичаја у окружењу, стицање знања о обичајима некад и сада, украшавање, декорисање, прављење новогодишњих украса које ће продавати на новогодишњем вашару и прављење костима за новогодишњу представу коју ће приказати родитељима и другарима за крај првог полугодишта.

Родитељи и ученици овог одељења су у оквиру радионице правилу честитке греб-греб техником, новогодишње предмете и украсе декупаж техником.

У пријатној, радној атмосфери су настали предивни продукти. Родитељи су изразили жељу да се овакво дружење понови јер се на овај начин развија међусобно боље упознавање, сарадња, усваја нов начин рада … а  на дечијим лицима блиста осмех задовољства и среће.

Марина Мајнерић, учитељица I1