Трка за срећније детињство

Црвени крст Зрењанина је у сарадњи са Градском управом града Зрењанина, Спортским савезом града Зрењанина, Савезом за школски спорт, Канцеларијом за младе града Зрењанина и Авив Парком Зрењанин организовао хуманитарно рекреативну акцију “Трка за срећније детињство”,
Средства прикупљена продајом учесничких бројева  су усмерена у фонд „Спортом за боље сутра“.

Ученици првих разреда су учествовали у овој трци, а ученици I-3 (учитељица Светлана Радин) – Петар Ћулум у конкуренцији ученика првог разреда (дечаци) освојио је прво место, Нађа Суботички је у конкуренцији – девојчице први разред, освојила прво место.

Ученици III-3 (учитељица Биљана Перин) су учествовали у   овој  трци, а   у конкуренцији – дечаци трећи разред, ученик Душан Ковачевић је освојио прво место.

Биљана Перин, учитељица III3