Добро нам дошли, прваци!

Учитељице Марина Мајнерић, Соња Вујаковић и Светлана Радин дочекале су 2. септембра своје будуће ђаке, а свечани програм добродошлице који су припремили они мало старији –  ученици другог разреда са својим учитељицама, одржан је у свечаној сали МЗ „Граднулица“ у току првог часа.

Ове године је у ОШ „Ђура Јакшић“ уписано 69 првака.  Директорка школе, Весна Сакелшек, поздравила је најмлађе ђаке наше школе и њихове родитеље-старатеље и пожелела им успешан почетак школске године.

Од МЗ „Граднулица“ и штампарије „Дигинет“ прваци су на поклон добили мајице, по две свеске од Православне организације „Светосавље“, а од Града школске торбе са прибором.

Леп почетак школске 2019-2020. године желимо свим ученицима, родитељима и наставницима наше школе!