Европско село 2018.

10. маја у центру града је одржана сада већ традиционална манифестација Европско село. Ове године, наша школа је добила задатак да представи државу Кипар.

На решавање задатка прионули су ученици сва три одељења трећег разреда са својим учитељицама – Светланом Радин, Марином Мајнерић и Соњом Вујаковић. Припремали су обележја државе, сакупљали рецепте, вредно радили на припремању тачке за представљање у културно-уметничком делу програма. Старији ученици су са својим наставницима – Ђурђевком Грујин, Моником Михић и Миодрагом Мијатовим, припремили паное који су били изложени у кућици.

Захвални смо помоћном особљу школе, Драгану Марковићу и Златку Мишићу, а посебну захвалност дугујемо родитељима ученика трећег разреда на подршци коју су нам пружили и дивној сарадњи у организовању овог догађаја.

ХВАЛА!