Ново на Дечјем одељењу Градске библиотеке!

Градска народна библиотека „Жарко Зрењанин“ уприличила је 17. октобра свечано отварање Е-Библиоучинице. Са новинама у раду Дечјег одељења, присутне су упознали библиотекари-иницијатори и реализатори овог пројекта који је одобрен од стране Министарства културе и информисања, Наташа Лалић и Маја Качарић.

На тематски организованим радионицама и уз употребу нове дигиталне опреме у Е-Библиоучионици Дечјег одељења, као и уз коришћење одговарајуће помоћне литературе, наставне јединицце обрађене у школи могу постати очигледније и занимљивије.

Стручни тим Е-Библиоучионице (библиотекари-Наташа Лалић, Ана Давидовац, Маја Качарић и дипл. информатичар Владимир Тот) уједно упућује и позив свим заинтересованим наставницима да им се обрате како би се договорили око организовања тематских радионица.

Светлана Бачулов, библиотекар школе