What I really do meme

Након бројних активности које су организоване у нашој школи поводом обележавања Дечје недеље, уследило је и проглашење победника у креирању мимова.

Представници Ученичког парламента и наш стручни жири – наставници Мики, Дарко и Јован одлучивали су о квалитету радова учесника такмичења (Ненад Богасениев, Стефан Гардиновачки, Јована Албуљ, Наташа Јовановић, Немања Дукаи и тзв. Паки Гејмер), и заједничким снагама донели одлуку да је Наташа Јовановић (VI 3) најбољи овогодишњи мимотворац.

На другом месту нашао се Немања Дукаи (VII2), док је треће место припало Ненаду Богасениеву (V1).

У петак, 11. октобра, на завршници овог такмичења, Петар Станић (VIII1), као представник Парламента „Ђуриних“ ђака, објавио је преко школског разгласа резултате, честитао најбољима, али и осталим ученицима који су нам послали своје радове. Потом је са Ирмом Пинтер, својом другарицом из одељења, поделио слатке  поклоне најуспешнијима.

Захваљујемо се свим учесницима, а најбољима честитамо на успеху.

Светлана Бачулов, библиотекар школе