Награда за IV2 и учитељицу Соњу!

Поводом завршнице конкурса Црвеног крста – Крв живот значи, у просторијама ове хуманитарне организације свечано су уручене награде ученицима чији су радови проглашени за најуспешније.

Осим што је у општини освојио 1. награду у својој категорији, филм ученика IV2 и учитељицe Соње,  награђен је 1. наградом и на републичком нивоу. За успех у Општини уручена им је награда – диплома и енциклопедија, а диктафон – награда за остварен изузетан успех на републичком нивоу, биће им послата накнадно.

Ученици IV2 учествовали су и у културно-уметничком делу програма ове свечаности.

Кратак филм „Крв значи црвено“ су приредили ученици IV2 резреда ОШ ,,Ђура Јакшић“ из Зрењанина са учитељицом Соњом Вујаковић. Велика нам је част што је ова награда, поред изузетно великог броја такмичара и озбиљне конкуренције, додељена хуманој и талентованој  деци из нашег града – јесу речи наведене у обавештењу зрењанинског Црвеног крста због којих смо, као колектив, посебно поносни.

Браво за IV2 и учитељицу Соњу!