Браво, Сташа!

Добили смо и коначне резултате финалног републичког математичког такмичења „Мислиша 2019“ који су нас све обрадовали.
СТАША АЛЕКСИЋ, ученица IV2 разреда (учитељица Соња Вујаковић), заузела је 2.МЕСТО! БРАВО!

Заслужује да поменемо све успехе на овогодишњим такмичењима из области математике:
Општинско- 1.место ( 100 бодова);
Окружно – 1.место (100 бодова);
„Мислиша“ први круг такмичења – 1. награда (100 бодова)
„Кенгур“ – похвала
„Мислиша“ републичко – финале – 2.награда.

Поред математике, Сташа је веома успешна и у другим областима. Заинтересована је за све наставне садржаје и учење јој представља задовољство. Ван школе бави се плесом, где је такође на самом врху о чему сведоче бројне награде и медаље на свим нивоима такмичења. Воли и глуму, па кад год јој време дозвољава одлази на радионице креативног драмског процеса где такође проширује знање, богати своју личност, подстиче креативност. Јавни наступи јој не представљају проблем. Воли да чита. Добра је другарица, дружи се и радо помаже својим другарима када је помоћ потребна. Сташа је једно надарено, вредно, добро, организовано и лепо васпитано дете. Задовољство ми је било радити са њом. Желим јој радосно и срећно одрастање, на том путу пуно успеха, и сигурна сам да, ако се у животу буде бавила оним што воли, то ће радити квалитетно, професионално и другачије.

Учитељица Соња Вујаковић