Радионице на тему комуникације

Као и претходних година радионице комуникације реализоване су октобра месеца. Реализовала их је психолошкиња школе. Када је реч о асертивној комуникацији тема асертивности је обрађена у седмим разредима и започето је са обрадом у осмим. Овогодишњи седмаци показали су велико интересовање за тему комуникације, тако да је реализована кроз два часа, теоријски и радионичарски део. У теоријском делу смо се упознали са стиловима комуникације, док су их у радионичарском делу ученици глумили. Били су веома инспирисани  проблем ситуацијама, тако да су се лепо забављали и уочавали предности асертивног стила комуникације. Закључили смо да је стил залажем се за себе, поштујући тебе, једино право решење проблем ситуација.

ЈМР