„Сунчана јесен живота“

Првог дана октобра, поводом обележавања Међународног дана старијих особа, почела је активност Црвеног крста под називом „Сунчана јесен живота“. Овога пута, у Месној заједници „Граднулица“, организова је трибина која је обогаћена културно-уметничким програмом, а све са циљем да се нагласи допринос и значај старијих особа у породици и друштву, као и да се подржи њихово учешће у свим аспектима ђивота. У културно-уметничком делу програма учествовали су ученици IV2 – Ина Берар и Матеја Шаренац, са својом учитељицом Соњом Вујаковић. Ина, ученица која је остварила успех на прошлогодишњој Смотри рецитатора, за ову прилику је говорила стихове песме „Растанак“, а Матеја је читао литерарни рад за који је претходне године био награђен на конкурсу Црвеног крста.

Драго нам је што је Сунчанa јесен живота почела управо у нашој месној заједници, а Ина и Матеја су учинили да њен први дан буде посебно топао и ведар 🙂

Слика је преузета са Facebook странице Црвеног крста Зрењанин.