Добродошлица првацима!

Нову школску годину започели смо свечаношћу организованом у част наших најмлађих ђака. Учитељице Гордана Кнежевић, Радосна Влајков и Зорана Ракић дочекале су своје прваке 3. септембра у свечаној сали МЗ „Граднулица“, где је и одржан програм добродошлице који су припремили мало старији ђаци –  ученици другог разреда са својим учитељицама. Координатор свечаности била је учитељица Соња Вујаковић.

Ове године је у ОШ „Ђура Јакшић“ уписано укупно 67 првака (два ученика ће похађати наставу Јанковом Мосту).  Директорка школе, Весна Мађаров, поздравила је прваке и њихове родитеље и пожелела им успешан почетак школске године.

Од МЗ „Граднулица“ прваци су добили поклон мајице, а од Града Зрењанина школске торбе са прибором.

Срећан почетак школске године свим нашим ученицима и наставницима!