општинско


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2016/2017. ГОДИНЕ

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Дана 25.02. 2017. године у нашој школи одржано је општинско такмичење из страних језика.

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Енглески језик Немачки језик Руски језик
Шпански језик Француски језик Италијански језик

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2015/2016. ГОДИНЕ

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Дана 20.02. 2016. године у нашој школи одржано је општинско такмичење из страних језика.

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Енглески језик Немачки језик Руски језик
Шпански језик Француски језик

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2014/2015. ГОДИНЕ

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Дана 28.02. 2015. године у нашој школи одржано је општинско такмичење из страних језика.

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Енглески језик Немачки језик Руски језик
Шпански језик Француски језик Италијански језик

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2012./2013. ГОДИНЕ

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Дана 10.03. 2013. године у нашој школи одржаће се општинско такмичење из страних језика са почетком у 10:00 часова. Наставници су у обавези да дођу у 9:00 часова, а ученици у 9:30. Ученици морају имати ђачку књижицу.

 

РАСПОРЕД УЧЕСНИКА ТАКМИЧЕЊА ПО УЧИОНИЦАМА

Енглески језик:  Бирмингем, Единбург, Ливерпул, Лондон, Манчестер.

Немачки језик:  Берлин.

Руски језик:  Москва.

Шпански језик:  Мадрид.

Француски језик:  Париз.

Италијански језик:  Рим.

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

   
Енглески језик Немачки језик Руски језик
Шпански језик Француски језик Италијански језик

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2011./2012. ГОДИНЕ

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Дана 10.03. 2012. године у нашој школи одржаће се општинско такмичење из страних језика са почетком у 10:00 часова.

 

РАСПОРЕД УЧЕСНИКА ТАКМИЧЕЊА ПО УЧИОНИЦАМА

Енглески језик:  Бирмингем, Единбург, Ливерпул, Лондон, Манчестер.

Немачки језик:  Берлин.

Руски језик:  Москва.

Шпански језик:  Мадрид.

Француски језик:  Париз.

Италијански језик:  Рим.

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Енглески језик,   Немачки језик,   Руски језик,   Шпански језик,   Француски језик,   Италијански језик


ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ 2010./2011. ГОДИНЕ

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Дана 27.02. 2011. године у нашој школи одржаће се општинско такмичење из страних језика са почетком у:
10:00 – енглески језик,
10:00 – немачки језик
10:00 –  руски језик
10:00 –  шпански језик
10:00 – француски језик

 

РАСПОРЕД УЧЕСНИКА ТАКМИЧЕЊА ПО УЧИОНИЦАМА

Енглески језик:  Бирмингем, Единбург, Ливерпул, Лондон, Манчестер.

Немачки језик:  Берлин.

Руски језик:  Москва.

Шпански језик:  Мадрид.

Француски језик:  Париз.

 

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

Енглески језик, Немачки језик, Руски језик, Шпански језик, Француски језик.