Учили смо и дружили се у природи на још једној риболовачкој радионици

Током викенда одржана је друга по реду еколошка радионица и школица риболова Клуба спортских риболоваца „Банат” из Зрењанина. Радионица је одржана на шаранском ревиру Чепел – Зрењанин, где су учесници уживали у видиковцу и учионици на отвореном. Школица је замишљена у циљу изградње свести код деце о потреби очувања човекове околине, биљног и животињског фонда, као и безбедног боравка у природи и понашања на води. Око педесетак ученика је научило много тога о основама риболова удицом на пловак, савременом дубинском риболову и савременом шаранском риболову.

У овој лепој активности међу учесницима су се нашли и ученици VI и VII разреда наше школе, у пратњи наставнице Јелене Бибин и наставника Миодрага Мијатова.

По завршетку предавања, свим полазницима су уручене чланске карте КСР „Банат”, а одабрани су и најбољи учесници за даљи наставак такмичења.

[slideshow_deploy id=’7946′]