На Инклузивним играма без граница

Наша школа је и ове године учествовала на манифестацији коју већ традиционално организује ОСШ „9. мај“ из Зрењанина, под слоганом „Кад границе не постоје, играмо се много боље“, а које је, на велику радост присутних, отворила Ивана Шпановић, најбоља атлетичарка Балкана.

У Кристалној дворани, 7. децембра, међу учесницима игара нашли су се ученици: Никола Медан, Матеја Тричковић и Нина Цвејић (II/1,учитељице Марине Мајнерић), Никола Дујаковић, Душан Станић и Николина Станишин (II/2, учитељице Соње Вујаковић), и Марина Лукач и Јован Попов (II/3, учитељице Светлане Радин). Такође, подршка на терену су биле учитељица Светлана Радин и представник родитеља, Стана Блажић.

Још једном смо, заједно са осталом децом из зрењанинских основних школа, предшколских установа и са нашим другарима, ученицима ОСШ „9. мај“, показали да границе заиста не постоје и да се у игри и дружењу сви добро разумемо.

[slideshow_deploy id=’6547′]